TEAMCHAT - Akıllı Mesajlaşma Uygulaması | hızlıYOL
TEAMCHAT NEDİR?

Teamchat, kurum içi yazışmalarınızı, yönetilebilir olarak yapmanızı sağlayan akıllı bir mesajlaşma ortamıdır. Birçoğunuz whatsup ya da facebook messenger kullanıyordur, bu uygulamalar çok yararlı olmakla birlikte bazı kısıtlamalarından dolayı iş hayatı için uygun değildir. Teamchat ise, kurumların kendi çalışma sistemine göre özelleştirebileceği bir mesajlaşma platformu sunmaktadır.

Teamchat Mobil

Teamchat ile yaratacağınız özel form ve iş akışlarıyla, çalışanlarınızdan istediğiniz bilgileri etkin olarak toplayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınızın lokasyon bilgilerini gerçek zamanlı olarak takip ederek bir çok süreci otomatik yönetebilirsiniz.

Teamchat’i tüm cihazlardan rahatlıkla kullanabilirisiniz. iPhone, android, windows, tablet, masaüstü tüm ortamlardan Teamchat’e ulaşabilirsiniz.

KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Teamchat’i diğer mesajlaşma uygulamalarıyla karşılaştırırsak aşağıdaki özellikler ön plana çıkmaktadır.

Özellikler Blackbery Msg Whatsup Msg TeamChat
Mobil Veri Kullanımı + + +
Bulut Tabanlı Çözümler + + +
Platformlar Arası Kullanım Desteği + + +
Resim ve Video Paylaşım Desteği + + +
Limitsiz Grup Büyüklüğü - - +
Mesaj Cevaplarının, Otomatik Birleştirilmesi ve Raporlanması - - +
Mesajların ve Yorumların Otomatik Gruplandırılması - - +

TEAMCHAT TÜM KURUMLAR İÇİN UYGUNDUR!

Teamchat tüm sektörler için uygun bir uygulamadır. hızlıYOL yazılım ekibinin desteği ile sektör ve kurumunuza uygun çözümler geliştirebilirsiniz.

Teamchat farklı sektörler tarafından şu an kullanılmaktadır;

- İnşaat Sektörü: İnşaat sektöründe lokasyon paylaşma özelliği kullanılarak şantiyede ekiplerin yerleri ve yapılan işler gerçek zamanlı olarak takip edilebilmektedir. Sektörde mobil cihazların veri paylaşma gücü kullanılarak, puantaj, şantiye ilerleme, hakediş bilgileri günlük olarak toplanabilmektedir.

- Perakende Sektörü: Perakende sektöründe mağazalardan hızlı ve etkin veri toplanması, müşterilerin görüşlerinin hızlı toplanması için kullanılabilmektedir.

Teamchat’in kullanım alanı sizin ihtiyaçlarınızla sınırlıdır. İnşaat ve perakende dışında, bankalar, özel hastaneler, holdingler, insan kaynakları birimleri, satış ekipleri, spor kulüpleri, politik partiler, sivil toplum örgütleri etkin olarak Teamchat kullanmaktadırlar. Sektörlere göre ayrılmış, en iyi uygulama örneklerine ingilizce olarak aşağıdaki logoya tıklayarak ulaşılabilirsiniz.

Teamchat Logo

TEAMCHAT ve hızlıYOL TEKNOLOJİ

hızlıYOL Teknoloji olarak Teamchat’in Türkiye partneriyiz. Teamchat’i kullanarak sizlerle beraber başarılı uygulamalar geliştirmeyi hedefliyoruz. Akıllı mesajlaşma ile şirketinizin gücüne güç katın.

Daha detaylı bilgi için, aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.


TEAMCHAT Talep Formu

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER