Perakende

PERAKENDE

Türk perakende sektörü 2012 sonu itibariyle 300 milyar $ büyüklüğe sahip, senede ortalama %10 büyüyen bir sektördür. Kar marjlarının düşük olmasına rağmen ciddi cirolar elde edildiği için katma değeri oldukça yüksek bir sektördür. Sektör genel olarak, büyük oyuncular tarafından kontrol edilmektedir. Rekabetin yüksek olduğu sektörde özellikle küçük ve orta büyüklükteki firmaların özgün stratejiler izlemesi gerekmektedir.

Perakende sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda sorunlarınızı doğru analiz ederek size uygun yüksek getirili teknolojik çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Sizin için size özel çözümler.


Büyük Zincirler

Bulunulan bölgeye özel stratejik planlama ile oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Bu amaçla web sitesi, mobil uygulama ve internet reklamcılığı etkin olarak düşük bütçeler içerisinde kullanılabilir.

Büyük zincir marketlere karşı bölge odaklı kampanyalar ve hedef kitle analizi çok başarılı sonuçlar getirebilir. Büyük zincirler, müşterilerini sizin kadar tanıyamazlar, bu sebeple bizi arayın, beraber bütçenize uygun ve size avantaj kazandıracak çözümler geliştirelim.

Özgün Fikirler


Perakende sektörü teknolojinin etkin kullanımı açısından çok önemli fırsatlar sunmaktadır. Özellikle, özgün fikirlerle geliştirilmiş mobil uygulamalar, ciddi rekabet avantajları sağlayabilir.

Perakende sektöründe mobil uygulamalar ile rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız, farklı uygulama fikirlerimizi sizlerle hayata geçirmekten mutluluk duyarız.

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER