Akıllı Mesajlaşma | hızlıYOL


AKILLI MESAJLAŞMA

Akıllı Mesajlaşma

hızlıYOL Teknoloji olarak geliştirdiğimiz, akıllı mesajlaşma uygulaması ile şirketlerin iş süreçlerini daha etkin olarak yönetebilmelerini sağlayacak altyapıyı oluşturmayı hedefliyoruz. İş akışlarını daha yönetilebilir kılmak isteyen şirketler için kurumsal akıllı mesajlaşma uygulamaları yeni bir kapı açıyor.


Niye Akıllı Mesajlaşma?

Akıllı telefon kullanımında en çok tercih edilen özellikler her zaman mesajlaşma uygulamaları olmuştur. Çevrenizde birbirlerine e-posta gönderen değil whatsapp üzerinden haberleşen, konum paylaşan kullanıcılar görmemiz gayet doğaldır. Çünkü mesajlaşma doğal bir iletişim yoludur. Şirketlerde çalışanlar çoğunlukla whatsapp’ı şirket ile ilgili işlerinde kullanırlar. Bu doğal eğilim aslında firma çalışanlarının yönetim sistemlerini kullanımını daha kolay hale getirmek açısından bize önemli bir ipucu vermektedir.


Birçok farklı uygulama ve yazılıma bilgi girmekle mi uğraşıyorsunuz? Zamanınızı raporlama ile mi geçiriyorsunuz? Aman bu bilgiyi girmesem ne olur mu diyorsunuz? CRM, ERP ’den alınan raporlara güvenebiliyor musunuz? Yoksa tek suçlu yazılımları doğru kullanamayan çalışanlar mı?

Tüm bu soruları bir kenara bırakın, artık tek bir ara yüzle tüm veri girişlerini mesajlaşma rahatlığında yapabilirsiniz. Mesajlaşma uygulaması üzerinde çalışan BOT ’lar ile kurum içi iletişiminiz arka planda siz fark etmeden CRM, ERP gibi sistemleri besleyebilir.

Satış ekibiniz müşterinin yanına ulaştığında check-in yapar, müşteri adresi, toplantı saati CRM ’e otomatik olarak işlenir, toplantının sonucu ile ilgili gelen mesaja cevap verdiğinizde, bu bilgi de CRM ’e işlenir. Akıllı mesajlaşma kullananlar firma ile tam iletişim kurmaya başlayabilir.

Şantiye mühendisi, sahada gördüğü ilerlemeyi bir mesajla planlamaya raporlayabilir, planlama kullandığı yazılımı besleyebilir.

Farklı sektörler için değişik örnekler verebiliriz, önemli olan doğal ve sizin iş akışlarınıza uygun mesajlaşma BOT ’ları ile tek bir platformda canlı ve doğru bilgiye ulaşmaktır.

BOT

Bir gün robotlar dünyayı ele geçirecek mi bilmiyoruz? Ama hızlıYOL Teknoloji olarak, geliştirdiğimiz mesajlaşma uygulamaları üzerinde çalışan BOT ’larla iş akışlarınız artık çok daha kola yönetilecek. BOT ’larımız bazen attığınız bir mesajı farklı kişilere iletecek, bazen mesajınız bir eylemi tetikleyecek, bazense saatlerinizi harcayacağınız bir raporu kısa sürede oluşturmanıza imkan verecektir.

Şirketinizin akıllı mesajlaşmayı yapabileceği ortamı sizin için oluşturuyoruz. Bunu yaparken kurumsal ihtiyaçlarınıza önem veriyoruz. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • İstenirse on premise kurulum,

  • Yüksek güvenlik,

  • Üstün raporlama gücü,

  • Active directory entegrasyon,

  • CRM, ERP entegrasyon,

  • Eposta ile entegrasyon,

  • Kurumsal yetkilendirme.

Akıllı mesajlaşma ortamını kurduktan sonra iş akışlarınızı analiz ediyor ve şirketinize özel BOT ’ları oluşturuyoruz.

MÜŞTERİLER
  SÜREÇLER